Vranovská přehrada

Vranovská přehrada je, dle dlouhodobých sledování meteorologů, díky své poloze, nejteplejší přehradou v ČR. Vranovská přehrada, taktéž nazývaná Moravský Jadran - to je místo, kde každý zákazník najde vše, co potřebuje. Nádherná písečná pláž, dostatek místa, výborná infrastruktura, příjemné koupání a bezpočet možností aktivního odpočinku na strávení příjemné dovolené. Okolí Vranovské přehrady Vám může zpříjemnit tzv. geocaching, čímž lze nazvat novodobé hledání pokladů, kterých je kolem Vranovské přehrady několik desítek.

V blízkosti Vranovské přehrady jsou i velmi zajímavé památky, které stojí za zhlédnutí. Vranovská přehrada přímo sousedí s městem Vranov nad Dyjí a s NP Podyjí. NP Podyjí své návštěvníky milující sport, cykloturistiku a pěší turistiku upoutá bezpočtem cyklostezek a turistických stezek. Vranov nad Dyjí je nejenom pěkné místo, ale i krásný a hojně navštěvovaný zámek Vranov nad Dyjí.

Další možnost jak si udělat ještě hezčí dovolenou, může být i vyhlídková plavba po Vranovské přehradě. Při plavbě si můžete objednat ochutnávku vína ze Znojemska nebo navštívit Galavečer sektu na Vranovské přehradě (výlov sektu ze dna Vranovské přehrady).

Široké možnosti nabízí Vranovská přehrada také v rybaření. Příjemnou dovolenou u Vranovské přehrady lze zažít v jakémkoliv ročním období.

Najděte si další tipy na výlet nebo si rezervujte svůj pobyt u Vranovské přehrady!

Penziony a restaurace GAUDEO ve Štítarech hodnocení