Firemní a soukromé akce u Vranovské přehrady

Ať se na Vranovskou přehradu vydáváte stmelovat firemní kolektiv či oslavit významnou událost v životě, penzion GAUDEO se postará o nezapomenutelné zážitky. Ubytujeme vás, zařídíme catering, hudbu i hladký průběh události.

"Prostory Gaudea jsou ideálním místem pro akce tohoto druhu a přímo vybízejí jak k relaxaci, tak k aktivnímu odpočinku. Opravdu mile mě překvapila kvalita nabízených jídel a pestrost připravovaných pokrmů. Dle slov mých zaměstnanců to bylo jedno z nejlepších školení, které kdy absolvovali a velkou měrou k tomuto přispěl právě váš penzion Gaudeo u Vranovské přehrady."

Mgr. Bohumil Jahn

Výkonný ředitel sekce Palubní průvodčí

"Přestože se zda zároveň uskutečnila jiná obdobná akce, příjemný personál vše zvládal. V průběhu víkendu jsme uvítali zejména umístění apartmánů v přírodě, přesto však s veškerým komfortem. Aktivit bylo mnoho a my jsme rádi využili podvečerní posezení u táborového ohně s opékáním (bylo nám připraveno dřevo, maso na opékání i veškeré pochutiny) a ve večerních hodinách místní DJ uspořádal diskotéku s karaoke pro naši uzavřenou společnost. Příjemným překvapením pro nás bylo také nové, moderní a prosvětlené ubytování ve vkusně zařízených apartmánech s výhledem na přehradu. Vše čisté a pečlivě připravené na náš příjezd."

Tereza Linnertová

marketing a PR manager

Penziony a restaurace GAUDEO ve Štítarech hodnocení